yükleniyor

Sanal Gözlüğün İnşaat Ve Emlak Piyasasındaki Yeri

Sanal gerçeklik gözlüğü projemizle, inşaatçılar, emlakçılar ve otelciler, müşterilerine sanal gerçeklik ortamında odaları gezdirebilmektedir. Bu gözlükler oyun dünyasında etkili olmakla birlikte, sanal gerçeklik kategorisinde, iş dünyasında da kullanılmaya başlanmıştır.

            Firmamız, müşterilerinizi ofisten çıkarmadan evleri gezme imkanı sunmaktadır. Bunun için sanal gerçeklik gözlüklerine gerekli oda verileri yüklenmektedir. Sanal gerçeklik istediğiniz başarıyı sağlayacaktır. Bu işlem için üretilen sanal gözlük cihazları, özel yazılımlarla desteklenmektedir. Satacağınız bütün gayrimenkulleri özel yazılımlarla sanal gözlük cihazlarına yüklüyoruz. Böylece sanal gözlük cihazları müşterilerinizi gezdiren bir eleman haline geliyor. Sanal gözlük cihazını taktığınız zaman, cihazda yüklü mekanın içine girmiş gibi oluyorsunuz. Böylece, sanal gözlük sayesinde, evleri tek tek gezmek zorunda kalmıyorsunuz.

            Mobil uygulama kategorisinde etkili çözüm üreten firmamız, pratik çözümlerle etkili sonuçlar meydana getirmektedir. Mobil uygulama bu gün en önemli konudur. Dünyanın her yerinden kontrolü sağlayan mobil uygulama seçenekleri, geleceğin teknolojisidir. Pc ve laptop cihazlarına göre pratik olan mobil uygulama, bu gün birçok cihaza uygulanmaktadır. Mobil uygulama seçenekleriyle kolaylığı keşfedin. İnşaat sektöründe yapılan bütün yeni daire seçeneklerini, sanal tur seçenekleriyle gezdirebilirsiniz.

            Sanal tur seçenekleri ile inşaat kategorisinde özellikle daire satışı çok kolaylaşmıştır. İnşaat bitiminde müşteriye daire satmak için sanal tur düzenlemeniz yeterli. Sanal tur seçeneklerinde müşteri gözlüğü giyiyor ve siz istediği daire seçeneklerini gözlüğe yüklüyorsunuz. Müşteri kendini daire içerisinde sanıyor. Görüntüler birebir gerçek. İnşaat sektöründe devrim olan sanal tur programları saatler süren daire gezme işlemlerine son veriyor. İnşaat sektörünün yanı sıra otel sektöründe de oda gezme işlemleri pratik hale gelecektir. Oda gezmek için, otel lobisinde bu gözlükleri kullanmak, otel kategorisinde, oldukça pratik. İstediğiniz oda seçeneklerini kolayca gezebileceksiniz. Ayrıca oda hakkında genel bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Otel lobisinde bütün oda seçeneklerini sanal gözlükle gezmek mümkün. Oda tercihini kolaylaştıran bu uygulama, otel hizmetlerinde pratik çözüm oluşturmuştur. Saatlerce oda gezmek tarih oluyor. İstediğiniz odayı gezmek için bu gözlüklere özel veriler yükleniyor. 3 boyutlu tur olarak adlandırılan bu sistemde gezmek problem değil.

            Gayrimenkul dünyasında da 3 boyutlu tur seçenekleri ofisten tanıtım için oldukça popüler olacaktır. Satın alacağınız gayrimenkul seçeneklerini, emlak kategorisinde, sorunsuz bir şekilde gezmek için 3 boyutlu tur oldukça popüler bir seçim. Mobil uyum seçenekleriyle 3 boyutlu tur hizmetleri emlak dünyasında büyük fayda sağlayacaktır. Gayrimenkul satışlarında etkili çözüm yöntemleriyle tanınan 3 boyutlu tur istediğiniz başarıyı sunacaktır. Müşteriler gayrimenkul alacağı zaman görmek ister. Gayrimenkul gösterme işlemlerinde gerçek çözüm yöntemleri sunuyoruz. Emlak piyasasında pratik çözüm olan sanal gözlükler, iş dünyasına yeni bir soluk kazandıracaktır. Firmamız emlak dünyasının eksiklerini düşünerek sanal gözlük çalışmalarıyla kolay emlak satışı imkanı sağlamıştır. 
 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!