yükleniyor

Potansiyel Müşterilerle Web Sayfanız Üzerinden Buluşun!

Tatil yapmak isteyenler kalacakları otel veya pansiyon seçimini yaparken arama motorlarından yardım alırlar. Müşteri memnuniyeti ve firma talepleri doğrultusunda özel olarak tasarladığımız SEO uyumlu web sitesi sayesinde siz de pansiyon veya tatil köyü tanıtımınızı en güzel şekilde yapabilirsiniz. İlgi çekici fotoğraf tercihleri, müşterilere otel hakkında fikir vermekle kalmaz oda kategorilerine özel olarak tasarlanan web sitesi ile tatil hayalleri gerçek rezervasyon talebine dönüşür. 

            Mobil cihazlar ve tabletlerle uyumlu olan web tasarım çalışmalarımız; kolay kullanılır, kaliteli fotoğraf seçimleriyle zenginleşir ve sahip olduğu yönetim paneli ile alanında fark yaratmak isteyen otel işletme sahipleri tarafından tercih edilir. Sistem üzerinden sunulan whatsapp ve mail yazılımları kullanıcı dostu ara yüze sahiptir. Oda seçmek ve rezervasyon yaptırmak isteyenler için hazırladığımız web tasarım son derece kolay bir şekilde ve aksamadan kullanılabilir. Taleplerinize uygun olarak kuracağımız web sitesi üzerinden potansiyel müşteriler istedikleri bölümle ilgili fotoğraf seçeneklerine kolay ulaşabilirler. 

            Pansiyon temel özelliklerine, tatil köyü hizmet detaylarına, oda seçeneklerine, online rezervasyon imkanına sahip ve kaliteli fotoğraf kullanılarak hazırlanan bir web sitesi, 7/24 ulaşılabilir bir çağrı merkezi numarası ile desteklenerek potansiyel müşterilerin tesis hakkında yeterli bilgiye sahip olması sağlanır. Kullanışlı web tasarım üzerinde yer alan oda görselleri, tesis genel fotoğrafları, fiyatlar ve ulaşım imkanları tatil için sizi seçecek müşterilere yol gösterir. 

            Dijital ortamda otel hizmetlerini ayrıntılı bir şekilde anlatmak, pansiyon seçenekleri ve kişiye özel tatil köyü konaklama seçenekleri hakkında yeterli görsel ve yazılı bilgiye sahip olan bir web tasarım, müşteriler tarafından ilgiyle takip edilir ve hayallerin gerçeğe dönüşmesi için planlar, fiili rezervasyon ile doluluk oranlarının artmasını sağlar. Hizmetlerimiz içinde yer alan hosting ve android mobil uygulamaları hediye olarak verilmektedir. 

            Konusunda deneyimli web tasarım ekiplerimiz, kendilerini bir tatil köyü paketi satın almak isteyen müşterilerin yerine koyar ve otel hakkında her türlü bilginin sistem içinde kullanılır olması sağlanır. Pansiyon fiyatlarından tatil köyü genel görsellerine, oda seçeneklerinden online rezervasyon hizmetlerine kadar her detayın önceden projelendirildiği web sitesi ile siz de satış hedeflerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 
 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!