yükleniyor

Mobil Uygulama

YS Tasarım olarak, taleplerinize yönelik mobil uygulamalar hazırlamaktayız. Bu mobil uygulamalar, bir otelin ya da restaurantın rezervasyon işlemleri için kullanılabilir, bir ürün satışı için olabilir, bir derneğin duyuru hizmeti için hazırlanabilir.. Örnekleri çoğaltmak mümkün diyebiliriz. Hatta çoğaltmamak mümkün değil desek daha doğru olur..

YS Tasarım olarak mobil ve tablet cihazlarla uyumlu web siteleri yapıyoruz. Sizin de "web sitem mobil cihazdan girilince zaten uygulama gibi gözüküyor. Uygulamaya ne gerek var?" dediğinizi duyar gibiyiz. Burada ince bir çizgi var. Zaten biz müşterilerimize bize göre bir uygulamaya gerek yoksa, sitenin mobil arayüzü potansiyeli karşılayacaksa uygulama önermiyoruz. Müşterilerimize pazarlamacı gibi değil, onların iş ortağı gibi yaklaşıyoruz.

Ancak sürekli rezervasyon alan bir Otel ya da Restaurant işletmecisi olduğunuzu düşünün. İnsanlar sürekli telefon tarayıcılarına girip sitenizde giriş yapıp rezervasyon yapmak yerine uygulama üzerinden bunu çok daha kolay yapabilirler. Buna ek olarak, kupon sistemi, sadakat kartı sistemi, uygulama içi Whatsapp tarzı mesajlaşma sistemi gibi özellikler sunmaktayız.

Yine Restaurant üzerinden örnek verirsek, işletmenizde 10 kez yemek yiyen müşterilerinize %10 indirim yapmak istediğinizi varsayıyorum. YS Tasarım olarak hazırladığımız mobil uygulamada size bunu sağlamak için 3 seçenek sunuyoruz.

İşletmenizde bulunan QR kodu müşteriler telefon kamerasıyla okutarak puan kazanırlar ve 10 puana eriştiklerinde %10 indirim kazanırlar.
İşletmenizde bulunan müşteriler sosyal medyada hesaplarına yer bildirimi yaparlar ve puan kazanırlar.
İşletmeniz için belirlediğimiz linki sosyal medya hesaplarında paylaşırlar ve puan kazanırlar.

Kulağa harika geliyor değil mi? Bu YS Tasarım ile yapabileceklerinizden sadece küçük bir tanesi.. Siz de YS Tasarım ile çalışın, bizimle başarıya yürüyün..

Savaş SARI

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!